O mne

Toto je príbeh o KryptoKanáli

Čaute ľudia!

Moje meno je Tomáš a robím KryptoKanál. O bitcoine som prvý krát počul v Hong Kongu od kamaráta v roku 2013. Vtedy som si zopár bitcoinov kúpil, ale o pár týždňov som ich všetky predal. Ich hodnota klesla asi o 20% a ja som sa bál, že klesne ešte viac.

Potom som sa niekoľko rokov o kryptomeny vôbec nezaujímal. Neskôr som znova náhodou objavil články a videá o kryptomenách, blockchaine, decentralizácií, slobodnom internete a zapáčilo sa mi to.

Pri mojom objavovaní kryptomien som narazil na platené "kurzy", ktoré majú často povrchné a nekvalitné informácie - niektoré dokonca výslovne klamú s cieľom zarobiť iba tvorcovi samotného kurzu. Pritom, ak sú "títo odborníci" naozaj takí úspešní, prečo sa musia živiť predajom kurzov? Veď pre nich samotných by malo byť dobré, ak budú kryptomeny čo najviac dostupné čo najväčšiemu množstvo ľudí a preto by mali rady ponúknuť, čo najdostupnejšie.

A tak som sa rozhodol podeliť sa o svoje skúsenosti a rady prostredníctvom videí a článkov. Verím, že môj obsah ľuďom pomôže a poradí....

Rady a návody zadarmo

Všetky moje rady, návody ako články alebo videá sú dostupné na Youtube KryptoKanálu a web stránke kryptokanal.sk zadarmo pre každého, kto chce objavovať.

Financované z reklám, darov...

Projekt KryptoKanál je financovaný z reklám a dobrovoľných príspevkov od divákov a čitateľov. Prípadne z affiliate konkrétnych služieb a aplikácií, ktoré som osobne vyskúšal.

Nezverejňujem platené promo!

Nikdy nezverejním platenú propagáciu žiadnej kryptomene. Pokiaľ niečo propagujem, tak len nástroje (služby, aplikácie, peňaženky, burzy...), ktoré som osobne vyskúšal. Žiadne ICO a iné pokútne veci. Neposielajte mi, prosím, žiadne také ponuky do mailu.

Kryptokanál - technológie v zrozumiteľnom jazyku

Žijeme v novom svete. Všetko je dostupné teoreticky kedykoľvek. Človek má možnosť nájsť nekonečné množstvo informácií, vzdelávať sa o čomkoľvek, zabaviť sa kedykoľvek. Aplikácie nám umožňujú komunikovať v reálnom čase s kýmkoľvek na svete. Počítače a smartphony sa dokážu samé učiť a analyzovať obrazy, text a učia sa nás počúvať. Stroje nahrázdajú monotónne činnosti ľudí. Autá sa učia jazdiť samé. Decentralizované technológie umožňujú prevádzkovať služby používateľmi.
Objavujme spolu tento nový svet.

Tomáš, autor KryptoKanálu